TimeArea.lt

Straipsniai

Apie projektą

Pagrindinė AntiCafe veikla yra jaunimo laisvalaikio praleidimo vieta. Tokios pramogų zonos jau yra Baltarusijoje Mogiliovo, Minsko miestuose bei Rusijoje Maskvoje. Rudenį atidaryta ir Londone. 

Visų pirma, tai yra ypatinga vieta, sukurta su meile. Kiekvienas gali rasti ko jis ieško sau pagal pomėgius. Pavyzdžiui, vieta švęsti gimtadienį su draugais, įvairias kalendorines šventes arba prisijungti prie pokalbių su draugais po pamokų. Žaisti X-Box, Kinect, PlayStation ir t.t., daugiau nei 20 įvairių stalo žaidimų, taip pat stalo futbolą, ledo ritulį arba tiesiog pažiūrėti mėgstamą filmą dideliame ekrane. O gal tiesiog sėdėti – skaityti, mąstyti ir dirbti su savo arba mūsų kompiuteriais, planšetėmis ir naudotis nemokamu internetu bei vaišintis nemokama kava, arbata, vaisvandeniais. Taip pat galima nusipirkti lengvų užkandžių. Stengiamasi, kad kiekvienas užsukęs klientas rastų dominančią veiklą ir, kad kiekviena praleista minutė būtų užimta skirtingomis veiklomis.

VISKAS DARBUI IR PRAMOGOMS.


DARBUI: wi-fi, kompiuterinė įranga, kopijavimo/spausdinimo paslaugos, kursai ir seminarai.


PRAMOGOMS: kompiuterinių žaidimų konsolės (Xbox, Playstation, Kinetic, Sega, Nintendo, Atari), pokerio stalas, stalo futbolas, nardai, šachmatai, šaškės, įvairūs stalo žaidimai (Alias, Monopolis, Dixit ir kt.), įvairūs būreliai, sporto rungtynės, kino vakarai, gyvos muzikos koncertai, socialiniai projektai, komerciniai vakarėliai.

IR DAR: šalti ir karšti užkandžiai, gaivieji, karšti bei alkoholiniai gėrimai.

 

Rating
153332